Společnost pro plánování rodiny a sexuální výchovu

Akce

Děti nenosí čáp?! Cože?!

 

Děti nenosí čápKdy, kdo a jak Vám řekl, že děti nenosí čáp ani vrána? Tato informace ovlivní naše vztahy po zbytek našeho života.

Polovina mladých při svém „poprvé“ nepoužije antikoncepci.

Každý rok se v České republice nakazí 30 mladých lidí virem HIV – to je jedna školní třída.

Častým zdrojem informací o sexu je pornografie.....

Sex je pro mnohé tabu. Lidé se bojí o něm mluvit, neví, kde se ptát a často zavírají oči před možnými riziky pohlavních nemocí a reprodukčních problémů. Přitom většina z nás chce žít v kvalitním intimním vztahu a mít chtěné a zdravé děti.

SPRSV se zabývá prevencí, výchovou a vzděláváním v oblasti sexuálního a reprodukčního zdraví a souvisejících práv. Naše činnost zahrnuje přednáškovou a konzultační činnost, pořádání vzdělávacích akcí včetně vrstevnického vzdělávání, provozování webových stránek a vydávání tiskových materiálů. Náš tým tvoří odborníci, vrstevničtí vzdělavatelé a široká veřejnost. Jsme členem Mezinárodní federace plánovaného rodičovství IPPF.


Darem pro Společnost pro plánování rodiny a sexuální výchovu podpoříte dostupnost kvalitních a spolehlivých informací o sexuálním a reprodukčním zdraví.

Dar 200 Kč zaplatí cestovné lektorovi pro besedu mimo Prahu.

Dar 500 Kč pokryje náklady na 10 zodpovězených dotazů v naší poradně.

Dar 1000 Kč vyškolí jednoho nového mladého lektora – dobrovolníka, který může dále šířit kvalitní a ověřené informace

 

Dopřejte všem mladým lidem dostupné a spolehlivé informace o rodině, partnerství, sexu a zdraví. Téměř všichni přece toužíme žít v kvalitním intimním vztahu a mít chtěné a zdravé děti.

Pokud přispějete více než 1000 Kč do konce listopadu, získáte jako poděkování plánovací kalendář SPRSV ve kterém si navíc můžete vybrat „svůj den.“ Více informací o kalendáři naleznete na našich webových stránkách zde.

Společně to dokážeme změnit. Podpořte nás ještě dnes!


Číslo našeho sbírkového konta je: 2200572248/2010

Přispět můžete i na běžný účet organizace: