Společnost pro plánování rodiny a sexuální výchovu

Poradna - různé

Místo sexu domácí práce

Dobrý den, jsem celý týden mimo rodinu, když se v pátek vracím vymlovám se proč „nemůžu“. Milenku nemám. Raději nabízím domácí práce, abych odčinil své nedostatky. Stále však nemůžu malovat, žehlit, vařit. Manželka mne má ráda a zatím mi důvěřuje, ale bojím se aby se nezamilovala například do svého atraktivního šéfa. Příští týden má šéf narozeniny a tak nevím, jestli mu mám vše vysvětlit.
Mgr.J.P. Stráž pod Ralskem

Napravování sexuální insuficience zvýšeným úsilím ve vykonávání domácích prací je ošemetná a dvousečná zbraň. Života běh totiž přináší s poklesem libida a potence ruku v ruce také pokles fyzické výkonnosti, takže přijde den, kdy už nelze nejen souložit, ale ani žehlit. Na tento okamžik jest zapotřebí svou životní družku poznenáhlu připravovat, aby posléze pochopila, že se veškerá mužská aktivita kontinuálně transformuje do:
1) čtení novin
2) sledování televize
3) usínání u obou těchto činností.
Teprve pak nastane po vzájemném pochopení ta pravá nirvána, nebo chcete-li řecký termín
kalo-ka-gathia.
Eventuální zamilování Vaší ženy do kohokoliv, šéfa nevyjímaje, přinese časem stejné ovoce, neboť výše uvedená transformace sexuální i pracovní aktivity v nicnedělání jest jevem univerzálním.

MUDr. Radim Uzel


Dotazy do poradny zasílejte, prosím, výhradně e-mailem na adresu sprsv.poradna@centrum.cz.
Odesláním dotazu souhlasíte s pravidly poradny na stránce http://www.planovanirodiny.cz/clanky/poradna.


© 2001 - 2013 Společnost pro plánování rodiny a sexuální výchovu | používáme phpRS