Společnost pro plánování rodiny a sexuální výchovu

Poradna - různé

Mám chuť na sex, ale ne svým partnerem...

Vazeny pane doktore,mam na Vas dotaz ohledne sexu Je mi 22let. Do ted jsem mela v posteli neco mezi 20-30ti partnery. Problem je v tom,ze pokud si najdu staleho pritele, mame spolu ze zacatku sex i trikrat denne,ale pak me moje ''vasen'' opousti az me opusti naplno, ze mam k sexu s nim uplny odpor. Pokud vsak poznam nekoho jineho,mam zase spoustu chute, dojde k nevere a vite jak to konci. Uz jsem si takhle rozbila tri vztahy,ale nedokazu si pomoci. Sveho soucasneho partnera miluju,ale momentalne jsem potkala jineho a bojim se,ze to bude krach cislo 4 . Dodam take, ze doted jsem se zadnym muzem nemela orgasmus, jen pri masturbaci. Dekuji.

Místo nevěry bude pro vás opravdu vhodnější masturbace. Zejména protože je pro vás uspokojivější a rozhodne partnerský vztah nenaruší.

MUDr. Radim Uzel
Dobrý den pane doktore,mám na Vás velkou prosbu.J sem s manzelem deset let, máme pěkné manelství, lepsího chlapa bych si nemohla přát, ale.. mám problém se sexem, nemám na sex vůbec chut. Přitom jiní muzi mě lákají, ale já to nevěrou řesit nechci,t ak bych Vás chtěla poprosit o radu, co můzu dělat? Předem děkuji.

Sama píšete, že lepšího manžela byste si snad nemohla přát. Tak to rozhodně nemůžete řešit nevěrou, snad jenom s výjimkou nevěry zdánlivé, virtuální. Prostě zavřete oči a představujete si někoho jiného. Manželovi o tom samozřejmě ani muk! Ani taková nevěra se nepromíjí.

MUDr. Radim Uzel
Dobrý den, jsme s manželem již 17 let a máme spolu dvě děti a to ve věku 16 /dcera/ a 13 /syn/. Ale bohužel už asi 1/2 roku se sexuálně již velmi nepravidelně stýkáme. Mohu za to určitě především já, nemám na sex vůbec "chuť" a já nevím, jak to překonat. Manžel je velmi trpělivý a snaží se na mě moc netlačit Do toho všeho jsem se v zaměstnání seznámila s mužem, s kterým je mi velmi dobře, ale i po sexuální stránce. Je to zvláštní, ale takto mi to vyhovuje. Rozvádět se rozhodně ale nechci. Chtěla bych jen od Vás názor, zda je to hodně špatně, nebo zda mám tento vztah okamžitě ukončit? Děkuji

Takový vzdah stejně dříve nebo později praskne a jsou z toho nepříjemnosti. Pochopitelně bych vám radil ukončení mimomanželského vztahu. Z poradenské činnosti však vím, že tyto rady většinou lidi neposlouchají a stejně si dělají své.

MUDr. Radim Uzel


Dotazy do poradny zasílejte, prosím, výhradně e-mailem na adresu sprsv.poradna@centrum.cz.
Odesláním dotazu souhlasíte s pravidly poradny na stránce http://www.planovanirodiny.cz/clanky/poradna.


© 2001 - 2013 Společnost pro plánování rodiny a sexuální výchovu | používáme phpRS